MİCRO PLUS

MİCRO PLUS

Yeni Nesil Micro Plus Teknolojisi 

Elektro terapi cihazı olarak da bilinen Micro Plus, mikro ve galvanik akım ile birleştirilerek tasarlanmıştır. En güvenli teknolojiye sahip olan tek sistem ise Micro Plus olarak bilinmektedir. Bölgesel kilo şikâyeti olduğu her bölgede etkin sonuçlar verebilen Micro Plus, vücudun doğal formuna kavuşması için en iyi seçeneklerden birisidir. Konnektif yani bağ doku aktivitesini arttırmak sureti ile kolajen ve elastin üretimini hızlandıran Micro Plus ile kan dolaşımını ve protein sentezini arttırabilir, hücre metabolizmasını hızlandırarak cilt yapısını yenileyebiliriz. Selülit gibi zayıflamış liflerin bağlayıcı dokularını böylece yenileyip onarabiliriz. Hücre içinde sağlanan bu iyileşme ve aktifleşme ile portakal görünüme veda eder ve selülitli bölgede gözle görülür sonuçlar elde edebiliriz.

Micro Plus Kullanım Alanları

Bacak ve Bacak içi Sıkılaştırma

Dolaşım sistemini uyaran Micro Plus, bacak ve bacak içlerindeki yağlı ve selülitli görüntüye en iyi çözümü sunabiliyor. Lenfatik drenajı arttıran Micro Plus ile 1 veya 3 beden arasında daralma elde edilebilirken deride canlanma, toparlanma ve gençleşme etkisi de görülebiliyor.

Göğüs Sıkılaştırma

Kaslarda izometrik kasılmalar yaratan Micro Plus ile göğsün kendisini toparlamasına imkân tanınıyor. Lenfatik drenajı arttırabilen Micro Plus ile göğüs sıkılaştırma ve toparlama ile kısa sürede sonuç alınabiliyor.

Sırt Toparlama

Sırt bölgesinde zaman zaman sarkma ve yağlanma şikâyetleri görülebilmektedir. Aşırı kilo vermiş kişilerde sıklıkla görülen sırt gevşekliği ise Micro Plus ile çözüme kavuşturulabilmektedir. 1-3 beden arasında daralma elde edilebilen Micro Plus, 10-12 seans olarak uygulanabilmekte, sarkma ve gevşekliğe çözüm sunabilmektedir.

Selülit Tedavisi

Kadınların en çok şikâyetçi olduğu selülit görünümleri artık Microplus ile tarih oldu. Hücre içerisine iyileşme ve aktifleşme sağlayan Micro Plus, selülit görünümünü yok ederken bölgedeki dokuların yeniden uyarılmasını sağlıyor ve böylece cildin sıkılaşması elde edilebiliyor.

Micro Plus sayesinde hücre içinde iyileşme ve aktfileşme sağlanıyor. Selülitin yarattığı portakal kabuğu görünümündeki bozulma kayboluyor. Micro Plus selülitli bölgedeki dokuların yeniden normal cilt dokusuna kavuşmasına ve cildin sıkılaşmasına yardımcı oluyor.

Popo Kaldırma

Poponun daha dik bir görünüm elde edilebilmesi için illaki cerrahi ameliyatlara ihtiyaç yok. Micro Plus ile popo kaldırma son derece güvenilir ve kolay elde edilebilir bir işlem.

Karın Toparlama

Doğum yapmış ya da kilo vermiş kişilerde karın bölgesinde mutlaka bir bollaşma görülür. Bu bollaşmayı ameliyatta kesip almak sureti ile düzeltmek mümkün. Ancak anestezi riskleri, ameliyat komplikasyonları düşünüldüğünde sırf karın toparlama için ameliyat olmaya değmeyecektir. Zira; Micro Plus ile kısa sürede ameliyatsız karın toparlama elde edebilir ve sağlıklı bir şekilde incelme yaşayabilirsiniz.

Yüz ovalini belirginleştirme

Yaşın ilerlemesi ile birlikte derinin altında yer alan yağ dokusu azalır ve yer çekimi başta olmak üzere çeşitli faktörler ışığında deride de gevşeme gözlemlenir. Derinin orta tabakası olan dermiste yer alan kollajen ve elastik lif miktarını arttırmak sureti ile ciltte gerginlik vaat eden Micro Plus, yüz ovalini belirginleştirme içinde en iyi cihaz uygulamalarından birisidir. Yüz lifting ile 36 saat spor yapma etkisi yaratan Micro Plus ile 8-12 yaş aralığında gençleşme elde edilebilmektedir.  10-12 seans olarak uygulanabilen Microplus yüz gençleştirme için en iyi teknolojilerden birisidir.

Boyun Gençleştirme

Boyun bölgesinde yaş başta olmak üzere çeşitli faktörler sebebiyle bollaşma, gevşeme ya da yağlanma görülebilmektedir. Micro Plus ile boyun bölgesindeki tüm şikâyetlere çözüm sunulabilirken boyun gençleştirme de elde edilebilmektedir. Boyun bölgesinde sıkılaşma vaat eden Micro Plus, kısa süre içerisinde gözle görülür sonuçlar verecektir.